Vokiškos BAUF PVC lubos

tai ypatingai stipri polimero plėvelė, pagaminta vinilo pagrindu.

Joje galima montuoti įvairių formų ir matmenų šviestuvus, taip pat ventiliacijos, signalizacijos ir gaisrinės saugos sistemas. Pagrindinis BAUF lubų privalumas - tai spalvų įvairovė. Lakuotos lubos tarsi veidrodyje atspindės kambario interjerą, patalpa vizualiai atrodys didesnė; klasikinio stiliaus mėgėjams patiks matinės arba satino tekstūros lubos, imituojančios tradicines, idealiai lygaus paviršiaus baltas lubas, zamšo, marmuro, odos ar medžio tekstūros lubos suteiks jūsų būstui arba biurui prabangos. Šio tipo lubos yra hermetiškos, tad galima pamiršti užliejimą - viršutinių aukštų kaimynai gali į valias pliuškentis savo baseinuose, nes visas pratekėjęs vanduo, nepadaręs žalos interjerui, lieka virš įtempiamų lubų (1 kvadratinis metras lubų išlaiko iki 100 litrų vandens), atsargiai jį nuleisti yra lengviau ir pigiau, nei iš naujo balinti lubas.

MATINIŲ PLĖVELIŲ KOLEKCIJA

Ši plėvelių rūšis sukelia lygaus, tarsi idealiai nuglaistyto ir nudažyto paviršiaus, įspūdį. Matinė plėvelė nesukelia atspindžio ir puikiai tinka patalpoms, kuriose nedera per didelis pompastiškumas, pavyzdžiui: jaukaus, intymaus miegamojo interjerui, maloniam ir nerėžiančiam akies vaikų kambariiui, darbo kabineto arba gyvenamojo kambario apipavidalinimui. Viskas priklauso nuo Jūsų skonio: be to, spalvų gamos įvairovė, pakankamai demokratiška tokių lubų kaina, montavimo sparta ir jokių rūpesčių dėl dangos priežiūros - visa tai matines lubas gali paversti geriausiu pirkiniu Jūsų remontui.

Be to, tokia dangos rūšis jums suteikia visišką laisvę pasirinkti apšvietimą, nes ji į šviesą reaguoja taip pat, kaip įprastas gipso kartonas ar baltų dažų danga, ji yra paprasta ir visai nereikli - ir tuo gera.

content-1


BLIZGIŲ PLĖVELIŲ KOLEKCIJA

Tai, pati populiariausia iš esamu kolekcijų. Šis atspindintis paviršius priverčia erdvę „išsiplėsti" ir vizualiai padidina patalpą, kuo tamsesnė plėvelės spalva, tuo išraiškingesnis atspindžio efektas. Tokios lubos puikiai tinka gyvenamosioms ir visuomeninėms patalpoms, kuriose jos atrodo puošniai ir iškilmingai, taip pat yra tiesiog blizgus-pavirsius-2nepakeičiamos mažuose saunų baseinuose, kur jose ne tik atsispindi vanduo, bet ir nesikondensuoja drėgmė. Vis dėl to, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad blizgus paviršius gana reiklus apšvietimui, patartina, kad šviesa kristų į jį. Puikų efektą gali suteikti naudojami taškiniai halogeniniai šviestuvai, šviesos diodų juosta arba ryškus iškilmingas sietynas.

Šiuo atveju reikia atsiminti, kad lėkštės formos sietynas arba pastatomas šviestuvas atviru viršumi netiks, nes lubose atsispindės visas jų „turinys". Be kita ko, tai gana praktiška, efektinga ir rūpesčių nekelianti lubų apdailos rūšis.

SATINO PLĖVELIŲ KOLEKCIJA

Savo savybėmis jos daugiausia primena matines, tačiau labiausiai išsiskiria glotnumu. Lyginant matinių, satino ir blizgių paviršių kolekcijas pakanka įsivaizduoti jutiminių pojūčių skirtumus pradedant miegu medvilniniuose pataluose ir šilkiniuose arba atlaso pataluose. Kokie pojūčiai? Taip, medvilnė maloni, tačiau paprasta, o miegant atlaso pataluose, galima greitai atsidurti ant grindų - jis toks slidus. O štai šilkas - švelnus, glotnesnis nei medvilnė, tačiau ne toks slidus ir pompastiškas, kaip atlasas, jo tekstūra smulkesnė, beveik neapčiuopiama, o blizgesys - neryškus ir daug subtilesnis. Jūsų interjeras nepakantus pompastiškumui, tačiau reikalauja kažko daugiau, nei paprasta ir įprastinė „medvilnė"? Tuomet, satino paviršių kolekcija - idealus sprendimas tiems, kurie įpratę semtis prašmatnumo tariamame kuklume.